58228. Jeppe Vontilius (1915-1994): Skovbillede

Olie på plade, 26 x 33 cm. Sign. IV, Udstillingsmærkat: Kunstcirklerne 1963 No. 3

Varenr 58228

3 Oktober 2018 20:17

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 1.400 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

9481.400 DKK2018-10-01 14:56
 1.400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms