55359. Ejnar R. Kragh (1903 - 1981) Høstlandskab

Maleri. Olie på lærred. Sign. Ejnar R. Kragh 46. 95 x 160.
Proveniens: Tidligere BR auktion 609, kat. nr. 255.

Varenr 55359

3 Oktober 2018 20:18

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms