55360. Axel P. Jensen (1885-1972) Frugthave

Maleri. Olie på lærred. Sign. Axel P. J. 45. 130 x 160.
Proveniens: Tidligere BR auktion 609, kat. nr. 258.

Varenr 55360

3 Oktober 2018 20:18

Vurdering 3000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms