55306. Richard Mortensen (1910-1993) Konkret komposition.

Litografi i farver. Sign. Richard Mortensen 1969, -30/75.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo.

Varenr 55306

3 Oktober 2018 20:19

Vurdering 1200-1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms