57211. Wilhelm Freddie (1909-1995): Pigen og Giraffen

Litografi, rammemål 77 x 60 cm. Sign. Freddie 79 59/110

Varenr 57211

3 Oktober 2018 20:23

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms