57199. Jens Sinding Christensen (1888-1980): Parti fra Gilleleje Havn og Vinterlandskab med stråtækt hus (2)

Olie på lærred, 24 x 35 cm og 30 x 40 cm. Begge sign. monogram

Varenr 57199

3 Oktober 2018 20:24

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 300 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 800 DKK

23388300 DKK2018-09-29 19:26
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms