57205. Jørgen Greve (1968): Komposition

Olie på lærred, 60 x 50 cm. Sign. bagside: Greve

Varenr 57205

3 Oktober 2018 20:24

Vurdering 2800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms