Olie på pap, indrammet bag glas, sign. og dedikeret Til Jørgen Knud 67. Lysmål 18 x 20 cm
4532 | 1.300 DKK | 2018-10-03 00:15 |
19013 | 1.200 DKK | 2018-10-03 20:22 |
1.000 DKK | Startpris |