58932. Knud Nielsen (1916-2008): Komposition

Olie på pap, indrammet bag glas, sign. og dedikeret Til Jørgen Knud 67. Lysmål 18 x 20 cm

Varenr 58932

3 Oktober 2018 20:26

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 1.300 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 2000-3000 DKK

3401.300 DKK2018-10-03 00:15
190131.200 DKK2018-10-03 20:22
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms