21969. Robert Leepin, Saberinerindernes rov

Olie på lærred, sign. Rob. Leepin. 165 x 199 cm.
(Tre revner i lærred)

Varenr 21969

3 Oktober 2018 20:27

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms