58920. Kathrine Ærtebjerg (f. 1969): Komposition med pige

Litografi. Sign. KÆ 2005 159/230. Uden ramme. 32 x 48 cm

Varenr 58920

3 Oktober 2018 20:28

Vurdering 800 DKK

24903500 DKK2018-10-03 20:14
24229475 DKK2018-10-03 20:12
18209450 DKK2018-10-03 19:36
18983425 DKK2018-10-03 13:38
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms