Litografi. Sign. KÆ 2005 159/230. Uden ramme. 32 x 48 cm
24903 | 500 DKK | 2018-10-03 20:14 |
24229 | 475 DKK | 2018-10-03 20:12 |
18209 | 450 DKK | 2018-10-03 19:36 |
18983 | 425 DKK | 2018-10-03 13:38 |
400 DKK | Startpris |