58848. Helge Ernst (1916-1991): Opstilling

Litografi 15/500, sign. Helge Ernst.
Indrammet: 51 x 65,5 cm.

Varenr 58848

3 Oktober 2018 20:28

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 300 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 600 DKK

3637300 DKK2018-10-03 15:12
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms