58919. Gudmund Olsen (1913-1985): Komposition, litografi

Abstrakt komposition, farvelitografi. sign. Gudmund Olsen 79 174/300

Varenr 58919

3 Oktober 2018 20:29

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 400 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 800 DKK

26888400 DKK2018-10-03 19:13
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms