58919. Gudmund Olsen (1913-1985): Komposition, litografi

Abstrakt komposition, farvelitografi. sign. Gudmund Olsen 79 174/300

Varenr 58919

3 Oktober 2018 20:29

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 400 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 800 DKK

26888400 DKK2018-10-03 19:13
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms