58995. Helge Ernst og ubekendt kunstner: Opstilling og figurkomposition (2)

Litografier, Opstilling, lysmål 47 x 60 cm, sign. Helge Ernst 77 5/300 og Figurkomposition, 34 x 45 cm, sign. utydeligt 99

Varenr 58995

3 Oktober 2018 20:30

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK 400 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 800 DKK

4165400 DKK2018-10-03 17:13
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms