Olie på masonit, 61 x 51 cm. Sign. bagsiden Rene Tancula 1991
22725 | 1.400 DKK | 2018-10-03 00:19 |
4532 | 1.300 DKK | 2018-10-03 00:17 |
800 DKK | Startpris |