58996. René Tancula: Komposition

Olie på masonit, 61 x 51 cm. Sign. bagsiden Rene Tancula 1991

Varenr 58996

3 Oktober 2018 20:30

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 1.400 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1500-1800 DKK

GRONNEGADE1.400 DKK2018-10-03 00:19
3401.300 DKK2018-10-03 00:17
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms