58997. Erik Otto Larsen: Komposition

Bly og akvarel på papir, lysmål 45 x 35 cm. Sign. Erik Otto Larsen 76

Varenr 58997

3 Oktober 2018 20:30

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms