55444. Rudi Olsen (1937-2000) 6 kompositioner (6)

Malerier. Mixed media på lærred og på plade. 1973-75. Alle betitlet og signeret på bagsiden. 27 x 27.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo

Varenr 55444

Auktionen er lukket!
3 Oktober 2018 20:31

Ikke solgt

Vurdering 2000 DKK
5% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Netauktion

Afsluttet

Afgifter

Købsprovision 25% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Betaling

Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.