Tusch, bly og vandfarve. Sign. OH. Bladstørrelse 27 x 21. Ca. 1959.
Proveniens: Tidligere BR auktion 551, kat. nr. 291.
18515 | 3.800 DKK | 2018-10-03 20:31 |
2114 | 3.600 DKK | 2018-10-03 20:32 |
24229 | 3.200 DKK | 2018-10-03 20:30 |
14937 | 2.000 DKK | 2018-10-03 17:10 |
21024 | 1.600 DKK | 2018-10-03 08:53 |
23687 | 1.400 DKK | 2018-09-25 21:20 |
1.500 DKK | Startpris |