55476. Preben Wölck (1925-2000) Komposition

Maleri. Olie på plade. Sign. Wölck. 42 x 32.
Proveniens: Tidligere BR auktion

Varenr 55476

3 Oktober 2018 20:32

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 2.200 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

8232.200 DKK2018-10-03 11:48
225962.200 DKK2018-10-03 15:57
3401.300 DKK2018-10-03 00:19
246271.100 DKK2018-09-29 02:14
20322700 DKK2018-09-26 22:22
17256650 DKK2018-09-26 14:39
ROLFERIKJ600 DKK2018-09-26 13:58
23687550 DKK2018-09-25 21:21
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms