Maleri. Olie på plade. Sign. Wölck. 42 x 32.
Proveniens: Tidligere BR auktion
823 | 2.200 DKK | 2018-10-03 11:48 |
22596 | 2.200 DKK | 2018-10-03 15:57 |
4532 | 1.300 DKK | 2018-10-03 00:19 |
24627 | 1.100 DKK | 2018-09-29 02:14 |
20322 | 700 DKK | 2018-09-26 22:22 |
17256 | 650 DKK | 2018-09-26 14:39 |
ROLFERIKJ | 600 DKK | 2018-09-26 13:58 |
23687 | 550 DKK | 2018-09-25 21:21 |
600 DKK | Startpris |