55477. Preben Wölck (1925-2000) Komposition

Maleri. Olie på plade, 42 x 32 cm. Sign. Wölck.
Proveniens: Tidligere BR auktion

Varenr 55477

3 Oktober 2018 20:32

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 2.000 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

8232.000 DKK2018-10-03 11:49
225961.900 DKK2018-10-03 15:57
3401.300 DKK2018-10-03 00:19
4165650 DKK2018-10-02 17:41
ROLFERIKJ600 DKK2018-09-26 13:59
23687550 DKK2018-09-25 21:22
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms