Maleri. Olie på plade, 42 x 32 cm. Sign. Wölck.
Proveniens: Tidligere BR auktion
823 | 2.000 DKK | 2018-10-03 11:49 |
22596 | 1.900 DKK | 2018-10-03 15:57 |
4532 | 1.300 DKK | 2018-10-03 00:19 |
4165 | 650 DKK | 2018-10-02 17:41 |
ROLFERIKJ | 600 DKK | 2018-09-26 13:59 |
23687 | 550 DKK | 2018-09-25 21:22 |
600 DKK | Startpris |