55478. Preben Wölck (1925-2000) Komposition

Maleri. Olie på plade. Sign. Wölck.
Proveniens: Tidligere BR auktion

Varenr 55478

3 Oktober 2018 20:32

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 2.200 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

8232.200 DKK2018-10-03 11:49
225962.200 DKK2018-10-03 15:57
3401.300 DKK2018-10-03 00:20
246271.000 DKK2018-09-29 02:12
ROLFERIKJ600 DKK2018-09-26 14:00
23687550 DKK2018-09-25 21:22
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms