Litografier i farver. Alle sign. med bly EJ. Lysmål hhv 23 x 17. (3)
18946 | 2.600 DKK | 2018-10-03 20:30 |
22596 | 2.400 DKK | 2018-10-03 18:20 |
21437 | 1.700 DKK | 2018-10-03 17:39 |
4165 | 1.500 DKK | 2018-10-03 17:14 |
19267 | 750 DKK | 2018-10-03 15:58 |
19170 | 550 DKK | 2018-10-02 18:59 |
FRANK | 325 DKK | 2018-09-27 15:24 |
23687 | 275 DKK | 2018-09-25 21:24 |
300 DKK | Startpris |