55491. Egill Jacobsen (1910-1998) Tre maskekompositioner (3)

Litografier i farver. Alle sign. med bly EJ. Lysmål hhv 23 x 17. (3)

Varenr 55491

3 Oktober 2018 20:33

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 2.600 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

189462.600 DKK2018-10-03 20:30
225962.400 DKK2018-10-03 18:20
214371.700 DKK2018-10-03 17:39
41651.500 DKK2018-10-03 17:14
19267750 DKK2018-10-03 15:58
19170550 DKK2018-10-02 18:59
STEPHEN325 DKK2018-09-27 15:24
23687275 DKK2018-09-25 21:24
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms