Litografier i farver. Alle sign. med bly EJ. Bladstørrelser hhv. 24 x 18, 2 x 29 x 20.
22596 | 1.700 DKK | 2018-10-03 11:15 |
19267 | 1.600 DKK | 2018-10-03 19:19 |
4165 | 1.200 DKK | 2018-10-03 17:14 |
24419 | 700 DKK | 2018-09-27 08:29 |
23687 | 475 DKK | 2018-09-25 21:25 |
500 DKK | Startpris |