55492. Egill Jacobsen (1910-1998) Tre maskekompositioner (3)

Litografier i farver. Alle sign. med bly EJ. Bladstørrelser hhv. 24 x 18, 2 x 29 x 20.

Varenr 55492

3 Oktober 2018 20:33

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 1.700 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

225961.700 DKK2018-10-03 11:15
192671.600 DKK2018-10-03 19:19
41651.200 DKK2018-10-03 17:14
24419700 DKK2018-09-27 08:29
23687475 DKK2018-09-25 21:25
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms