59005. Svend Wiig Hansen (1922-1997): Ansigter (2)

Litografier. Bladstørrelse: 38 x 32,5 cm. Sign. Svend Wiig Hansen 8. og prøvetryk. u/r

Varenr 59005

3 Oktober 2018 20:33

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 325 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 600 DKK

19013325 DKK2018-10-03 20:27
23036300 DKK2018-10-03 14:31
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms