59021. Vivian Rose (1945): Ansigt

Olie på lærred. 22 x 16 cm, sign. V.R.

Varenr 59021

3 Oktober 2018 20:35

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms