58800. Poul Janus Ipsen (1936 -): "16 januar" I

Litografi i farver. Lysmål 70 x 48 cm (89 x 67 cm). Sign. Poul Janus Ipsen 1991 7/75

Varenr 58800

3 Oktober 2018 20:36

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 400 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK

Vurdering 800 DKK

23953400 DKK2018-10-02 20:23
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms