58801. Peter Mandrup: Komposition

Litografi, lysmål 52 x 41 cm. Sign. Peter Mandrup 84 5/24

Varenr 58801

3 Oktober 2018 20:37

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms