Sort hvid litografi, 64 x 43 cm. Sign. Heerup
17602 | 600 DKK | 2018-10-03 20:24 |
4165 | 550 DKK | 2018-10-03 20:03 |
20442 | 500 DKK | 2018-10-03 19:55 |
400 DKK | Startpris |