58981. Thorolf Pedersen (1858-1942): Indsejlingen til Helsingør havn

Olie på lærred, sign. Thorulf Pedersen. 41 x 65, i bred forgyldt ramme, samlet mål 68 x 92 cm

Varenr 58981

3 Oktober 2018 20:43

Vurdering 2000-3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms