Tegning. Akvarel og tusch. Ca. 1845. Bladstørrelse 27 x 40.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.