Olie på pap, 27 x 38 cm. Sign. JTS 1935
26889 | 1.600 DKK | 2018-10-03 18:06 |
18043 | 1.500 DKK | 2018-10-03 20:50 |
20395 | 950 DKK | 2018-10-03 17:16 |
4532 | 900 DKK | 2018-10-03 00:21 |
24420 | 650 DKK | 2018-10-03 16:09 |
500 DKK | Startpris |