Olie på lærred, 27 x 38 cm. Sign. JTS 1935
26889 | 1.200 DKK | 2018-10-03 18:04 |
4532 | 1.100 DKK | 2018-10-03 00:22 |
20395 | 850 DKK | 2018-10-03 17:17 |
500 DKK | Startpris |