Olie på lærred på plade. 21 x 32 cm. Sign. Em. A. P.
20048 | 850 DKK | 2018-10-03 17:55 |
9945 | 800 DKK | 2018-10-03 13:59 |
4532 | 750 DKK | 2018-10-03 00:22 |
600 DKK | Startpris |