58423. Emanuel A. Petersen (1894-1948): Skonnert

Olie på lærred på plade. 21 x 32 cm. Sign. Em. A. P.

Varenr 58423

3 Oktober 2018 20:53

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 850 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

20048850 DKK2018-10-03 17:55
9945800 DKK2018-10-03 13:59
4532750 DKK2018-10-03 00:22
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms