Olie på lærred, 55 x 65 cm. Sign. Wilhjelm 21 Cagnes
20226 | 800 DKK | 2018-10-03 20:44 |
4532 | 750 DKK | 2018-10-03 00:23 |
18365 | 650 DKK | 2018-10-03 11:56 |
500 DKK | Startpris |