indvendigt med udtagelig, stor bakke, kistens sider udskåret med elefanter i landskab. 20. årh.s midte. H. 53. D. 53. L. 106.
24665 | 300 DKK | 2018-09-29 18:35 |
23687 | 275 DKK | 2018-09-25 12:57 |
300 DKK | Startpris |