Signeret og antagelige betitlet med skrifttegn. Ca. 1920-30. Lysmål 40 x 26.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
24301 | 325 DKK | 2018-10-03 20:27 |
1566 | 300 DKK | 2018-10-03 18:19 |
25941 | 250 DKK | 2018-09-30 11:00 |
23141 | 200 DKK | 2018-09-26 20:35 |
23687 | 175 DKK | 2018-09-25 21:20 |
200 DKK | Startpris |
Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.