55715. Dansk møbelsnedker: Skænk af mahogni,

front med to foldedøre, bag hvilke hylder og rum. Messingbeslag. H. 101. B. 117. D. 44.
Defekt lås. Nøgle mangler.

Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo.

Varenr 55715

3 Oktober 2018 19:58

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 22.000 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

MOGENS22.000 DKK2018-10-03 19:56
2670420.000 DKK2018-10-03 19:56
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms