56215. Dansk snedker: Dækketøjsskab af nøddetræ,

front med to døre, bag hvilke hylder, profileret fodstykke. Beslag af messing. 20. årh.s midte.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo

Varenr 56215

Auktionen er lukket!
3 Oktober 2018 19:47

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 750 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

Budgivning

26199750 DKK2018-10-03 16:36
23687700 DKK2018-09-25 16:34
 750 DKK Startpris

Netauktion

Afsluttet

Afgifter

Købsprovision 25% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Betaling

Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.