56215. Dansk snedker: Dækketøjsskab af nøddetræ,

front med to døre, bag hvilke hylder, profileret fodstykke. Beslag af messing. 20. årh.s midte.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo

Varenr 56215

Auktionen er lukket!
3 Oktober 2018 19:47

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK 750 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

Budgivning

26199750 DKK2018-10-03 16:36
23687700 DKK2018-09-25 16:34
 750 DKK Startpris

Netauktion

Afsluttet

Afgifter

Købsprovision 25% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Betaling

Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.