front med to døre, bag hvilke hylder, profileret fodstykke. Beslag af messing. 20. årh.s midte.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
26199 | 750 DKK | 2018-10-03 16:36 |
23687 | 700 DKK | 2018-09-25 16:34 |
750 DKK | Startpris |
Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.