58723. Kay Bojesen m.fl.: Trælegetøj

Brandbil, vogn med klodser, vogn med bemalede figurer mm

Mangler, kraftig brugsslitage

Varenr 58723

3 Oktober 2018 19:47

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 2.600 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

184572.600 DKK2018-10-03 18:33
246692.400 DKK2018-10-03 17:09
257341.600 DKK2018-10-01 15:23
242831.500 DKK2018-09-27 14:24
268631.000 DKK2018-09-29 12:09
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms