Brandbil, vogn med klodser, vogn med bemalede figurer mm
Mangler, kraftig brugsslitage
18457 | 2.600 DKK | 2018-10-03 18:33 |
24669 | 2.400 DKK | 2018-10-03 17:09 |
25734 | 1.600 DKK | 2018-10-01 15:23 |
24283 | 1.500 DKK | 2018-09-27 14:24 |
26863 | 1.000 DKK | 2018-09-29 12:09 |
700 DKK | Startpris |