58000. Empirekommode og empirespejl, 19. årh. (2)

Kommode af mahogni på løs sokkel, i fronten tre skuffer, øverste skuffe med inddeling H. 88 B. 79 D. 48 cm.
Spejl af mahogni med stregindlægninger af lyst træ H. 74 B. 35,5 cm. Aldersrelateret brugsslitage og afslag.

Varenr 58000

3 Oktober 2018 19:56

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms