Maleri. Olie på lærred. Sign. Saabye 54. Rammemål:
95 x 120.
23081 | 1.700 DKK | 2018-10-10 19:56 |
4532 | 1.600 DKK | 2018-10-09 10:07 |
24493 | 1.300 DKK | 2018-10-09 12:26 |
22725 | 1.100 DKK | 2018-10-05 14:41 |
MULLE | 1.000 DKK | 2018-10-03 21:28 |
23687 | 950 DKK | 2018-09-27 14:04 |
1.000 DKK | Startpris |