55351. Svend Saabye (1913-2004): Parti fra Sydeuropa

Maleri. Olie på lærred. Sign. Saabye 54. Rammemål:
95 x 120.

Varenr 55351

10 Oktober 2018 20:04

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 1.700 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

230811.700 DKK2018-10-10 19:56
3401.600 DKK2018-10-09 10:07
244931.300 DKK2018-10-09 12:26
GRONNEGADE1.100 DKK2018-10-05 14:41
MULLE1.000 DKK2018-10-03 21:28
23687950 DKK2018-09-27 14:04
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms