58888. Gunner Saietz (1936): L'hiver

Olie på lærred, 82 x 100 cm. Sign. Saiets 64. Bagside ligeledes med sign. og datering

Varenr 58888

10 Oktober 2018 20:04

Vurdering 3800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms