58889. Gunner Saietz (1936): Le Printemps

Olie på lærred, 82 x 100 cm. Sign. Saietz 64. Bagside ligeledes med sign. og datering
(lille hul i lærred mindt til venstre)

Varenr 58889

10 Oktober 2018 20:05

Vurdering 3800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms