Pige og blomster. Olie på lærred. Sign. Kay C. På bagsiden 188. 17. juli 1943. 50 x 65 cm
26908 | 3.600 DKK | 2018-10-10 20:06 |
22522 | 3.400 DKK | 2018-10-10 20:05 |
14937 | 2.800 DKK | 2018-10-10 17:23 |
20395 | 2.400 DKK | 2018-10-09 18:14 |
4532 | 2.200 DKK | 2018-10-09 10:09 |
22706 | 1.800 DKK | 2018-10-04 19:34 |
4165 | 1.200 DKK | 2018-10-03 17:16 |
19170 | 1.100 DKK | 2018-10-03 20:26 |
300 DKK | Startpris |