57078. Kay Christensen (1899-1981): Ohlstadt

Pige og blomster. Olie på lærred. Sign. Kay C. På bagsiden 188. 17. juli 1943. 50 x 65 cm

Varenr 57078

10 Oktober 2018 20:08

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK 3.600 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK

Vurdering 6000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

269083.600 DKK2018-10-10 20:06
225223.400 DKK2018-10-10 20:05
149372.800 DKK2018-10-10 17:23
203952.400 DKK2018-10-09 18:14
45322.200 DKK2018-10-09 10:09
227061.800 DKK2018-10-04 19:34
41651.200 DKK2018-10-03 17:16
191701.100 DKK2018-10-03 20:26
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms