58253. Gitte Winther: Komposition

Mixed media på papir. Sign. med blyant Gitte Winther 2010. Indrammet bag glas, lysmål 29 x 39 cm

Proveniens: Galleri Gl. Lejre

Varenr 58253

10 Oktober 2018 20:07

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 800 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1500 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

11556800 DKK2018-10-03 14:15
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner