Litografi og pastel. Sign. Kay C. Lysmål 43 x 55.
26908 | 325 DKK | 2018-10-10 20:08 |
23532 | 300 DKK | 2018-10-10 20:07 |
23687 | 175 DKK | 2018-10-02 15:58 |
200 DKK | Startpris |