55460. Kay Christensen (1899-1981) "Den evige verden"

Litografi og pastel. Sign. Kay C. Lysmål 43 x 55.

Varenr 55460

10 Oktober 2018 20:10

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 325 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 800 DKK

26908325 DKK2018-10-10 20:08
23532300 DKK2018-10-10 20:07
23687175 DKK2018-10-02 15:58
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms