57823. Ole Kielberg (1911-1985): Køer i landskab

Olie på lærred, usign. betegnet Ole Kielberg på blændrammen. 27 x 32 cm

Varenr 57823

10 Oktober 2018 20:08

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 400 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 800 DKK

340400 DKK2018-10-09 10:10
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms