57823. Ole Kielberg (1911-1985): Køer i landskab

Olie på lærred, usign. betegnet Ole Kielberg på blændrammen. 27 x 32 cm

Varenr 57823

10 Oktober 2018 20:08

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 400 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 800 DKK

340400 DKK2018-10-09 10:10
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms