Olie på lærred, 27 x 35 cm. Sign. for- og bagside. Ole Heerup 1980
25841 | 1.600 DKK | 2018-10-10 20:05 |
24420 | 1.600 DKK | 2018-10-10 20:05 |
4165 | 700 DKK | 2018-10-10 19:57 |
NIELS | 450 DKK | 2018-10-07 14:53 |
400 DKK | Startpris |