58222. Ole Heerup (1934-): Parallel-opstilling

Olie på lærred, 27 x 35 cm. Sign. for- og bagside. Ole Heerup 1980

Varenr 58222

10 Oktober 2018 20:09

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 1.600 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 800 DKK

258411.600 DKK2018-10-10 20:05
244201.600 DKK2018-10-10 20:05
4165700 DKK2018-10-10 19:57
NIELS450 DKK2018-10-07 14:53
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms