58227. Jeppe Vontillius (1915-1994): Kvindestudie

Olie på lærred, 50 x 35 cm. Mærkat: Martsudstillingen 1977. Kat. nr. 267. Sign. IV

Varenr 58227

10 Oktober 2018 20:09

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms