58892. Carlo Rosberg (1902-1994): "Gamle skibe på besøg i Marstal"

Olie på pap opklæbet på lærred, sign. Carlo Rosberg, Marstal, på bagsiden betitlet samt dateret 1987. 22 x 32 (25,5 x 35,5) cm.

Varenr 58892

10 Oktober 2018 20:10

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms