58299. Skou Olsen: Komposition

Olie på plade, 19 x 16 cm. Sign. bagside Skou Olsen 1974

Varenr 58299

10 Oktober 2018 20:10

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms